امروز میخواهیم به معرفی محصول جدید جی شاک از کارخانه کاسیو بپردازیم ، ساعت مچی قدرتمندی که در نمایشگاه ساعت آمریکا (WatchTime New York) از سوی کاسیو رونمایی شد.

محصول جدیدی کاسیو جی شاک معرفی کرد ساعت های G-Shock Mudmaster بود که کاسیو این محصول را با این جمله رو نمایی کرد «طراحی شده برای کسانی که در محیط‌های خاکی، آلوده و یا زباله و پلاستیکی کار می‌کنند» شاید در نگاه اولیه و خواندن این مقاله در ذهنو شما این سوال ایجاد شود که محصولات کاسیو جی شاک در برابر ضربه و آب بسیار مستجم هستند و این محصول جدید چه ویژه گی های منحصر به فردی دارد. با ما همراه باشد که مشخصات و عماکرد این ساعت رو به طور جامعه برای شما همراهان واچ  پرو شرح دهیم . 

ساعت های جدید جی شاک  محافظ کربنی بدنه مرکزی ضد گرد و غبار را با خود به همراه دارند. با این وجود از مدل‌های پیشین خود باریک‌ تر بوده. ضخامت آن برابر با 16.1 میلیمتر است (حدود 2 میلیمتر از مدل‎های قبلی کمتر). 

برای دوام بیشتر زه‌های جدید، الیاف کربن ریز با ورز دادن در یک رزین خرد شده و سپس با فشار حرارتی آن را در قالب شکل می‌دهند. فرآیندی که امکان تولید قطعات سبک با اشکال پیچیده را فراهم می‌کند. این ساعت‌ها همچنین دارای ساختار دکمه‌ای جدید، سخت‌ تر و مقاوم‌ تر هستند. ساعت‌های جدید جی شاک، همگی دارای بندهای بافتنی بوده، بندهایی که شبیه به دستگیره‌های غیر لغزشی ماشین‌های سنگین هستند. همچنین به علت عقربه‌های پیکانی شکل و ضخیم‌ تر، نور دوگانه LED و کریستال مقاوم در برابر خش، خوانایی ساعت بهبود یافته. 

در این ساعت ها در کنار امکان اتصال به اسمارت فون قابلیت های چون سنجش فشار هوا، دما سنج ،ارتفاع سنج و سنسور تنظیم زمان با توجه به موقعیت جغرافیایشما همراهان وبسایت واچ پرو میتوانید برای خرید و مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد ساعت های جدید جی شاک از برنده معتیر کاسیو محصولات وبسیات ما را در دسته کاسیو و جی شاک بررسی کنید.

خرید محصولات جی شاک